BlogBound Jak to będzie

Ziomek 01.02.2021

Furries - jak wyglądają i jak żyją?

Polecane: helium krypto

  • Furries - jak wyglądają i jak żyją?
  • Furries - jak wyglądają

Futrzaki to rodzina ssaków przypominająca słonia i tygrysa. Wynika to z ich charakterystycznych, czasem dość przesadnych, uszu.

Mają dwie pary uszu, po jednej z każdej strony, a trzecia para znajduje się w górnej części uszu, czyli bezpośrednio nad błoną bębenkową. Zwierzęta mają podobną czaszkę do ludzi, ale różnią się rozmiarem i proporcjami czaszki.

Furry charakteryzują się bardzo dużymi oczami, dużymi źrenicami, czarnymi lub brązowymi oczami, a ich twarze są podobne do ludzkich. Furry mają charakterystyczny trójkątny lub X z przodu głowy. Jest to bardzo charakterystyczna cecha futrzaków, ponieważ charakteryzuje je nie tylko płaskie twarze, ale także wysokie kości policzkowe. Ta cecha jest również obecna u ludzi, ale furry, z powodu tej cechy, próbują ją ukryć.

Furry to bardzo ciekawe stworzenia, nazywane są "czającymi się" i "zapierającymi dech w piersiach". Samce mają bardzo dużą płetwę grzbietową, która rozciąga się do końca ogona. Całość jest bardzo realistyczna, a najmniejsze furry mogą osiągać nawet 12 mm długości. Największe mogą osiągnąć nawet 30 mm długości. Pokryte są łuskami - tak zwanymi wagami słupkowymi.

Furry mają bardzo mocne zęby, są wyposażone w szereg siekaczy oraz w pełni sprawne zęby trzonowe. Jedną z najważniejszych i najbardziej użytecznych jest tak zwana nić dentystyczna. Ten rodzaj nici składa się z odrębnych zębów po każdej stronie - siekaczy po prawej stronie i po lewej stronie - zębów trzonowych po lewej i prawej stronie.

Furry są bardzo ciekawe - często nazywa się je "dinozaurami" i "dinozaurami rex". Wiele ich przyzwyczajeń odnosi się także do zwierząt, które do nich przypominają, jak na przykład tak zwana "jaszczurka chowająca się na dnie stawu".

Polecane: trucuri pentru cresterea rapida a parului

Polecane: rýchlejší rast vlasov

Tagi: zęby, stronie, wyglądają, ludzi, uszu, twarze, zębów kod pocztowy, zębów pl sklep, zębów, zębów pl typowy trap,